hakkımızda

HAKKIMIZDA

DK MARINE ENGINE BİR GÜVENCEDİR

Firmamız, marine sektöründe ilkeli ve emin adımlarla ilerleyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Teknik ekibimiz uzun yıllar ticari gemilerde ve kurumsal firmalarda çalışmış deneyimli personellerden oluşmaktadır. Gelişen teknolojileri takip ederek sürekli eğitim politikası ile güncellediğimiz analiz yöntemlerimizle geleceğe yönelik çözüm odaklı aksiyonlar alarak kazan kazandır mantığıyla hem firmamızı hem siz müşterilerimizi ileriye taşıyoruz. Yapılan her işin, kalitesi etkilenmeden, teyit edilen sürede bitirilmesi ve kalite kontrol ardından sorunsuz teslim edilmesi firmamız garantisindedir.

Müşterilerimize verdiğimiz güven bizim en büyük kazancımızdır.

 

BAŞARILI KADRO

Başarılı mühendislerimiz ile birlikte tüm bakım-onarım, ekspertiz ve ölçüm işlemlerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yaratıcılık

Vizyoner bakış açısıyla teknik sorunlarınızı kökten kaldıracak çözümler ve analizlerimizden elde ettiğimiz sonuçlara göre olası sorunlara karşı önlemler sunuyoruz.

PARÇA TEMİNİ

Marine sektöründe ihtiyacınız olan yedek parçaları, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde size temin ediyoruz.

Sizin için sunduğumuz

hİZMETLERİMİZ

  • Ana makine, jeneratör sezon ve periyodik bakımları
  • Arıza, onarım ve revizyon
  • Ekspertiz ve inspection
  • Vibrasyon ölçümü, tespiti ve lazer aligment
  • Elektirik ve elektronik arıza tespit ve onarımı
  • Makine ve yedek parça satış
  • Yağ ve antifriz numune analizi

Güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak, rezervasyon veya detaylı bilgi almak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

HİZMET

MİSYONUMUZ

Dürüstlüğümüz, güvenilirliğimiz ve sadakatimizle iş ortaklarımızın itibarını en üst seviyelere çıkarıp, Türkiye’mizin, Marine ana makine ve jeneratör olmak üzere sektörel ihtiyacını karşılamaya uzun yıllar devam etmek, hizmet kalitemizi korumakla birlikte bizim ana ve daimi misyonumuzdur. 
şirketçe

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti anlayışıyla, kalitemizden ödün vermeden, edindiğimiz bilgi ve deneyim dahil tüm kaynaklarımızı müşterilerimizi ve çalışanlarımızı mutlu edecek şekilde kullanmak, hizmetimizdeki kalitenin anahtarıdır.